Naszym Klientom możemy zaoferować usługi związane z przygotowaniem do druku materiałów w grafice wektorowej i rastrowej. Nasza oferta obejmuje też skanowanie powierzonych materiałów (slajdów i kliszy w rozmiarach od małoobrazkowych 35 x 24 mm do średnioformatowych 12 x 6 cm, odbitek diapozytywowych, dokumentów czarno-białych i kolorowych), obróbkę zdjęć, w tym retusz i naprawianie starych fotografii.

Firmom możemy zaoferować obsługę w zakresie wizualnej indentyfikacji, a więc opracowanie projektów wizytówek, papieru firmowego, druków reklamowych (ulotki, afisze, karty rabatowe), logotypów, czy kompletnych ksiąg znaku (ang. brand book). Współpracujemy również

Zapewniamy także obsługę w zakresie projektowania i wykonywania nadruków w technologii flex i flock na częściach garderoby.

Projektujemy także reklamy na pojazdy firmowe i zewnętrzną reklamę wizualną w formie bannerów, tablic, kasetonów podświetlanych, czy też potykaczy.

Dzięki współpracy ze sklepem internetowym dla modelarzy i kolekcjonerów "PTS Modelcar" z Wrocławia, nasza oferta wzbogaciła się o możliwość przygotowywania indywidualnych projektów kalkomanii modelarskich wykonywanych w technologii druku laserowego lub sitodruku. Kalkomanie takie mogą posłużyć do konwersji miniatur samochodów, statkow powietrznych, czy też modeli broni pancernej dla indywidualnych modelarzy, którzy pragną poszerzyć swoje kolekcje o wyjątkowe egzemplarze, z oznaczeniami, których próżno by szukać na rynku. Kalkomanie modelarskie znajdują również swoje zastosowanie w przygotowywaniu unikatowych serii gadżetów firmowych (np. miniaturek aut będących w użyciu we flocie pojazdów zamawiającego).

Zachęcamy do kontaktu mailowego, bądź telefonicznego wszystkich zainteresowanych - chętnie odpowiemy na Państwa pytania!

FF-TECH Jacek Ślopek
ul. Grottgera 3
51-630 Wrocław

NIP 896-111-90-02
REGON 020590724

tel./fax. +48-(71)-348-09-04
kom. +48-512-225-505

Kontakt telefoniczny
w godz. 9:00 - 18:00

www.ff-tech.wroclaw.pl
info@ff-tech.wroclaw.pl

Strona zaprojektowana dla rozdzielczości
1024x768 px
Polecana przeglądarka
Mozilla/Firefox
Użyte kodowanie
UTF-8

© 2007 FF-TECH